Vstupte do nové dimenze ochrany s ZOOI. 2mm Průhledným Silikonovým Krytem

Přinášíme vám revoluční ochranu s vizuálním nádechem elegance – ZOOI 2mm Průhledný Silikonový Kryt. S tloušťkou pouhých 2mm poskytuje tomuto krytu revoluční kombinaci lehkosti a odolnosti, kterou váš telefon zaslouží.

🌌 Viditelná Bezpečnost: Průhlednost krytu vám umožní zachovat krásu designu vašeho zařízení, zatímco mu poskytuje bezkonkurenční ochranu. Váš telefon bude vynikat svou přirozenou elegancí, zatímco zůstane v bezpečí před nečekanými nástrahami každodenního života.

💡 Technologický Průlom: 2mm silikonový kryt představuje technologický průlom v oblasti ochranných příslušenství. Jeho inovativní konstrukce spojuje tenkost s pevností, čímž vytváří ochranný štít, který odolává nárazům a škrábancům.

💪 Bez-kompromisní Bezpečnost: Navržen s ohledem na bezpečnost, kryt disponuje zesílenými bočnicemi pro extra ochranu tlačítek a rohů telefonu. Přesto si uchovává svou štíhlou siluetu, aby byl příjemný na dotek a pohodlný v každodenním používání.

🔄 Smysl pro detail: Kryt je vybaven precizními výřezy, které umožňují snadný přístup ke všem portům a konektorům, aniž byste museli kryt odstranit. Vše, co potřebujete, je na dosah ruky.

Ochrana nikdy nevypadala takto stylově. ZOOI 2mm Průhledný Silikonový Kryt není jen příslušenství – je to vyjádření vášně pro design a péči o vaše zařízení. Vyberte bez kompromisní styl a bezpečnost s naším průhledným krytem – vaše zařízení si to zaslouží! 📱💎✨

MagSafe Carbon pouzdro pro iPhone

– MagSafe kompatibilní pouzdro pro Apple iPhone. Design karbonového vlákna dodá originální vzhled Vašemu iPhonu.

MagSafe Clear pouzdro pro iPhone

– MagSafe kompatibilní pouzdro pro Apple iPhone. Čistý design s černými prvky pro Váš iPhone.

MagSafe Leather pouzdro pro iPhone

– MagSafe kompatibilní pouzdro pro Apple iPhone. Design karbonového vlákna dodá originální vzhled Vašemu iPhonu.

Barevné provedení.

Moderní ochrana displeje

– 5D Tvrzené sklo 0,33mm s pevností 9H a zaoblenými hranami.

Klasické tvrzené sklo

– 2.5D Tvrzené sklo 0,33mm s pevností 9H

Silikonové pouzdro Matt Black

– Černé silikonové pouzdro s matnou povrchovou úpravou. Tloušťkou 0,3mm. Zesílené bočnice pro tlačítka a vyřezané otvory pro konektory.

Speciálně pevné Armor pouzdro

– Ochrání zadní stranu telefonu, kryt má zesílené bočnice pro tlačítka a vyřezané otvory pro konektory. Kryt je vyrobeno z pevného silikonu.

Zesílené 2mm Silikon pouzdro

– Nejtenčí silikonové pouzdro s pouhou tloušťkou 0,3mm. Zesílené bočnice pro tlačítka a vyřezané otvory pro konektory.

Tenké 0,3mm Silikon pouzdro

– Ochrání zadní stranu telefonu, kryt tloušťku 0,3mm. Zesílené bočnice pro tlačítka a vyřezané otvory pro konektory. Kryt je vyrobeno z měkkého silikonu.

Silikonové Carbon pouzdro

– Silikonové pouzdro TPU Karbon v černém provedení s prvky karbonového vlákna.